Focke Wulf Fw-58B (Azur 1/72)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Focke Wulf Fw-58B (Azur 1/72)

Témanyitás by ecsetes on Hétf. Május 02 2016, 20:44

Íme a legújabb szerzeményem, már évek óta fent volt a listámon
Negatív panelezés, első ránézésre szépen van öntve, egyedül csak a kabin belsejében vannak csúnya kilökőtüske nyomok. Az üveg felületek szép tiszták, a kapunk műgyantát (az egyik fegyver kicsit görbe) és maratást is, valamint fólián műszerfalt. A lényeg: magyar felségjel is van hozzá, két géphez. Az egyikről szerencsére van fotóm is, az alapján a magyar tarkához adott festésminta teljesen rossz, de a másik (szürke) gépen is van kis hiba. Arról lefelejtették a törzsgyűrűt.

Ja, és a készletből a hátsó lövészállás nélküli szállító változatot is meg lehet építeni.

Lássuk a képeket:

ecsetes:
Annyit helyesbítenék, hogy miután jobban megnéztem kiderült hogy mégsem lehet belőle szállító változatot építeni. Igaz hogy a törzset a eredetileg a lövész állás nélkül kapjuk (nekünk kell majd kivágni), de az orr teljesen más volt. Valamint az ajtók, ablakok a törzsön.

Ez a fotóm van az egyik oldalszámhoz (G.2+47), ha valakinek van más, magyar tarka gépről képe kérem ossza meg velem.
Nem baj ha más az oldalszám, csak hátsó lövész állásos legyen és kereszt hadijeles, köszi!

Még egy kép hasonló gépünkről:

bbalázs:

Milyen válogatós lettél!
Komolyra fordítva!
A fenti kritériumoknak megfelelő fotót csak egyet találtam:

Esetleg tiszta ződ nem érdekel?

ecsetes:
Balázs, tudtam h Te vagy az én emberem (bár bízok Krisztiánban is)!  

Ezek a tarkák nekem jobban tetszenek, meg ugye a kereszt hadijel már megvan. Az oldalszámból a G.2+5 megvan, 1-et meg majd szerzek v festek! Bónuszként ezen van futó századjelvény, amivel már rendelkezek a HAD jóvoltából! Érdekes h ezen elég elől van a törzsgyűrű! Szerintem majd ez a gép fog elkészülni  

Ez a képem megvolt, csak eddig nem tudtam hozzá lajstromot:

Köszönöm a gyors segítségedet! Számomra ez jelenti az aktív részvételt a Fórumon, meg amikor segítünk a többieknek,  Ferinek ha valami új terméket akar csinálni és mi kicsit kutakodunk a háttér információkért, adatokért, képekért.
Ez lenne ennek az egésznek a lényege, nem csak h feltöltünk képeket a makettjeinkről és várjuk az áldást...

bbalázs:
Köszi a képet, ezidáig csak gyengébb minőségben volt meg!
Ezt a gépet ezzel a jelzéssel megépítette a Nagy Sanyi is.
Ha megvan a Modell és Makett 2000/6-os, vagy a ProModell 2003/1-es száma, akkor láthatsz bennük publikációt a makettről.
Ha nincsenek meg a jelzett újságok és érdekel, szívesen bemásolom!

Bemásoltam a két cikket. Ugyanarról a makettről szólnak.
Sok leírt dolog már nem állja meg a helyét, de ettől függetlenül érdemes mindkettőt elolvasni.
Elég nagy a terjedelme a képeknek, így tömörítettem és felraktam egy tárhelyre a képeket.
Akit érdekel, a lenti linkről le tudja tölteni, majd ki kell bontani!

https://mega.nz/#!Vck2FZJK!J6mqweOZ26SJj9JEH_XQsSpm8L8g3rWt-yYV-dPEiEQ
ecsetes
HAD Vezérkari Tag
HAD Vezérkari Tag

Hozzászólások száma : 1480
Csatlakozás dátuma : 2014. Oct. 17.

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére